Kush është 20-vjeçarja që filmoi kreun e Bashkisë së Peshkopisë

May 13, 2016 17:23

Kush është 20-vjeçarja që filmoi kreun e Bashkisë së Peshkopisë

Zbulohet identiteti i 20-vjeçares, e cila publikoi video-skandalin me kryebashkiakun e Peshkopisë Shukri Xhelili.

20-vjeçarja A. A. ka edhe një profil në rrjetin social facebook. News24  shkruan se  vajza ka publikuar  në 26 shkurt të këtij viti se ka nisur punë si menaxhere e Pallatit të Kulturës në Peshkopi, vendi i punës që iu premtua edhe në video nga kreu i kësaj bashkie Shukri Xhelili

May 13, 2016 17:23
Komento

5 Komente

 1. adri May 14, 00:46

  Qenka nje kurve ashtu dhe sic rezultonte dhe nga video. nje kurve qe eshte paguar dias miliona leke nga persona me interes politik qe te godasin jo vetem kryetarin e bashkise diber por dhe partine socialiste ne kete Rreth dhe ne te gjithe Shqiperine.
  Kesaj ndyresire ti sekuestrohen telefonat dhe tabulatet telefonike me ke ka bashkepunuar dhe kush e ka paguar.

  Reply to this comment
 2. Kiu May 14, 05:59

  Shukri mavriu
  Krejt aguridh
  Me brek te grisme
  Don me *i *idh

  I kishin thene
  Shokut Shukri
  Se kryetari
  S’te fal, te *i

  Thoshin per trimat
  Njehere qemoti
  S’i vrau topi
  I hengri gopi

  Shukri mavriun
  S’e zu behari
  E hengri gopi
  Dhe celulari

  Reply to this comment
 3. shqupasi May 14, 07:50

  Ka per ta menaxhuar mire pallatin e kultures kjo vajze.

  Reply to this comment
 4. deshira May 14, 11:47

  Vetem kaq? Po si i kishte filmuar vrimen e brekeve te Shukriut kur ajo ishte nenevete dhe duhesh nje njeri nga tavani ti filmonte? Aty ka pase njerez te tjere qe e kane organizuar se putanat te bejne gjemen. Shukriu; nuk e di ne e palloi apo jo, por kush nga ju qe diskuton nuk do ta bente ate pune kur nje femer te ulet ne gjunje? Shikojeni me thelle ceshtjen. Une e di qe ne Shqiperi femrat e reja shkojne per dhjete euro me pleq apo qe ska pronar mos te cfrytezoje femrat, por i thoni dhe Llalles te ndryshoje pak ngjyren se ajo e bardha sikur ngjan me keto gjera qe ndodhin.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*