“Kush është burri më i bukur që ke parë?” Përgjigja e Eli Farës do t’ju habisë

April 29, 2018 09:34

“Kush është burri më i bukur që ke parë?” Përgjigja e Eli Farës do t’ju habisë

 

Këngëtarja e famshme shqiptare Eli Fara ka qenë e ftuar mbrëmjen e së shtunës në emisionin “Xing me Ermalin”, ku ashtu siç është bërë traditë tashmë, të ftuarit u pergjigjen pyetjeve të fansave nga Facebook-u.

Kështu, njëri prej ndjekësve, e ka pyetur Elin se cili ishte burri më i bukur që ajo kishte parë në jetën e saj.

Dhe këngëtarja e njohur nuk ka hezituar aspak të përgjigjej.

Vetëm se përgjigja e saj i la surprizuar të gjithë.

“Bill Klinton!”– u shpreh Eli.

a.s/dita

April 29, 2018 09:34
Komento

1 Koment

  1. kuptoni gje ju, se une jam "tap topi" . April 29, 15:09

    s’ka asgje per t’u habitur . une u habita me lewinskin dhe shume “namuzqare” si ajo ne bote, qe “protestojne” kur i “ngacmojne” ..seksualish; sidomos kalibra si Billi…dhe me cudi, kur ngacmuesit, penalizohen aq rende sa ..TRONDITET i gjithe “kombi” i vendit ku ndodh ngacmimi .

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*