Kush është futbollisti i Francës, të cilit iu vra kushëriri ndërsa luante kundër Gjermanisë?

November 14, 2015 20:24

Kush është futbollisti i Francës, të cilit iu vra kushëriri ndërsa luante kundër Gjermanisë?

Lassana Diarra, as që e mendonte që shpërthimet dhe të shtënat që dëgjoheshin jashtë stadiumit Stade de France, ku ai ishte në formacionin titullar të Francës që luante kundër Gjermanisë, i kishin marrë jetën edhe kushëririt të tij.

Lajmi publikohet sot nga “The Sun” e cila citon asin e Real Madrid, Celsit dhe Arsenal, aktualisht lojtar i Olimpik Marseije, i cili mësohet të ketë thënë se kushëriri i tij Asta Diakite mbeti i vrarë nga sulmi terrorist.

November 14, 2015 20:24
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*