Kush është këngëtarja shqiptare që mori 38 mijë euro për një dasëm

September 18, 2017 09:11

Kush është këngëtarja shqiptare që mori 38 mijë euro për një dasëm

Kemi dëgjuar shpesh se këngëtarët fitojnë shuma të mëdha parash nga koncertet dhe aktivitetet muzikore.

Një nga këta mesa duket është edhe këngëtarja shqiptare Shkurte Gashi, e njohur edhe si këngëtarja me zërin e veçantë për këngët e tallavasë.

Shkurtja është një nga këngëtaret që shumë dëshirojnë ta ketë në dasëm dhe të paguajnë çmimin që ajo kërkon.

Në një dasëm ne Shkup gjatë sezonit të dasmave që lam pas, këngëtarja ka qenë me fat dhe ka arritur që të grumbullojë mbi 38 mijë euro.

Në një video të publikuar nga një faqe tallava shihen shuma të mëdha parash të cilat i ka përfituar këngëtarja gjatë performancës së saj.

September 18, 2017 09:11
Komento

1 Koment

  1. anticensurë25642654 September 18, 10:30

    bravo i qoftë!!
    dhe xheni lope o marija e kerrit kanë marrë nga 2 milionë nga diktatorë,kadaifi dhe nuk më kujtohet se kush!!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*