Kush është nipi i ish-ministrit që i shpëtoi plumbit në Tepelenë

July 2, 2017 20:50

Kush është nipi i ish-ministrit që i shpëtoi plumbit në Tepelenë

Një i ri i ka shpëtuar një atentati me armë zjarri në qendër të qytetit të Tepelenës mbrëmjen e djeshme. Mësohet se ai është Orjol Memushi, i cili për policinë është emër i njohur.

Sipas informacioneve të para, i riu është nipi i ish-ministrit të arsimit Luan Memushi.

Dyshohet se konflikti ka ardhur për çështje droge.

Balkanweb raporton se personi që e ka qëlluar është me mbiemër Rrapaj, por ende nuk është zbuluar identiteti i plotë.

Memushi dhe Rrapaj janë konfliktuar me njeri-tjetrin dhe më pas dyshohet se Rrapaj ka qëlluar në drejtim të tij por plumbi nuk e ka prekur.

 

July 2, 2017 20:50
Komento

3 Komente

 1. Qytetari July 3, 07:43

  Polici e korruptuar dhe mafioze mbeshtwt keta plehra te zbritur nga malet e salarise. NUK DIBET ENDE EDHE SA KOHE DO VAZHDOJNE KETA CUBAT E KOHES SE SOTME QE BRESHIN SI QENTE RRUGVE NE PISTOLETA NE.BREZ. POLICIA I DI DHE.I NJEH MIRE POR NUK U BEN KONTROLL RUTINE QE TI ARRESTOJ , QOFTE EDHE PER ARMBAJTJE PALEJE.

  Reply to this comment
 2. salaria July 3, 09:18

  cfare t’i vrasesh atij memushit?me ate fytyre qe ka ai,e ka denuar zoti qyqarin.fytyren si mut e ka zavalli.njelloj si termet peci.

  Reply to this comment
 3. perkthyesi July 3, 09:52

  Keshtu do te ndodhe kur punesohesh me mik, dhe jo per merita! Fatkeqesisht, kemi rruge shume te gjate per te bere. Shqiperi hesapi!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?