Kush është polici bashkiak i apasionuar pas biçikletës, që u dhunua në protestë

March 6, 2016 15:39

Kush është polici bashkiak i apasionuar pas biçikletës, që u dhunua në protestë

 Dritan Hardhia, 35 vjeç, polici bashkiak që u dhunua sot nga disa të rinj që kundërshtojnë projektin e këndit të lojërave për fëmijë te liqeni, është vetë pjesë e shoqërisë civile.

 Ai është i apasionuar pas biçikletës dhe drejton Klubin e Çiklistëve të Tiranës, si dhe ka marrë pjesë në aktivitetet e ditëve pa makina, apo duke organizuar shumë aktivitete të garave me biçikleta nga Liqeni.

 

March 6, 2016 15:39
Komento

2 Komente

 1. Rogozhina March 6, 16:06

  Mos thoni kot se sistemi komunist ka qen sistemi i dhunes. Me sistem dhune se ky ne Shqiperi nuk gjen ne asnje vend. Ky nuk eshte sistem demokratik si ne gjithe boten ,por sistem Kanuni ,sistem me ter kuptimin e fjales ,sistem Shpellaresh ,qe nuk dine se c’eshte bota….. Fatkeqsia e ketij vendi Shpellari Sali. Serbia e greqia po vepron ne SHQIPERI E kOSOVE. President ,mos i mbuc 24 ore,c’ben. le qe kush te pjerth ty……

  Reply to this comment
 2. Moisi Golemi March 6, 17:14

  Na cate trapin, nje jave rrjesht, kur polici goditi ate debilen qe i hodhi kapelen. Ngelet duke shkruar statuse ne mbrojtje te saj.
  Po tani, o surreter, ku jeni, per te mbrojtur policin qe u dhunua ne krye te detyres??

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*