Kush është pronari i servisit që u plagos në Elbasan, lidhja e tij me fisin Çapja

February 7, 2018 21:03

Kush është pronari i servisit që u plagos në Elbasan, lidhja e tij me fisin Çapja

 

Një sulm me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan, ku për pasojë një person ka mbetur i plagosur.

Ngjarja në fjalë është regjistruar në lagjen “Fushë Mbret”.

‘BalkanWeb’ mëson se i plagosuri, Raif Çaushllari, fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Bëhet e ditur se 23-vjeçari është plagosur në krah, ndërsa ai rezulton se është pronar i një motoservisi të vogël.

Çaushllari njihet si mik i fisit Çapja, emra të njohur për policinë e Elbasanit dhe jo vetëm, pas përplasjeve të shumta, që kanë çuar edhe në viktima.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa thuhet se vëllai i tij është me precedentë penale.

Ndërkohë, sapo u sinjalizuan për ngjarjen, forca të shumta policore mbërritën në vendin ku ndodhi përplasja, ndërsa kanë nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

a.s/dita

February 7, 2018 21:03
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*