Kush tha që martesa ka moshë?Çifti 90 e kusur vjeç e hedh poshtë këtë standart!

November 29, 2017 11:17

Kush tha që martesa ka moshë?Çifti 90 e kusur vjeç e hedh poshtë këtë standart!

Mosha është vetëm një numër dhe kjo konfirmohet më së miri dhe në rastin tonë.Një cift përkatësisht Gertrude Mokotoff 98 vjec dhe Alvin Mann 94 vjec,kanë lidhur kurorë në një ceremoni emocionale në kishë.

Por më e bukura qëndron në mënyrën sesi ata janë njohur…në palestër.Po po ,ky cift në moshë por njëkohësisht kaq aktiv e kanë gjetur dashurinë teksa stërviteshin 2 herë në javë në palestër.

Propozimi për martesë erdhi pas 8 vitesh njohje.

Hidhini një sy fotove të adhurueshme:

a.k/dita

 

November 29, 2017 11:17
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*