Arrest me burg për kushëririn e Sokol Olldashit

Redaksia Online September 27, 2013 10:08

Arrest me burg për kushëririn e Sokol Olldashit

Gjykata e Shkallës së Parë të Durrësit ka dhënë sot masën e arrestit me burg për Aldo Mamaqin, 23-vjeçari i akuzuar për tentativë vrasjeje. Ngjarja ndodhi në 22 shtator në një lokal në Durrës, ku Aldo Mamaqi, qëlloi me pistoletë brenda një lokali në Durrës, duke lënë të plagosur nipin e pronarit.

Mamaqi, i cili është kushëri i ish-ministrit Sokol Olldashi, u arrestua nga policia menjëherë pas ngjarjes.
Shkak i ngjarjes mendohet të jetë bërë sherri për një femër.

Redaksia Online September 27, 2013 10:08
Komento

6 Komente

 1. sadik malaj September 23, 13:15

  JANE TRIMA DHE TE FORTE KETA TE PEDESE,POR JANE EDHE RRUGAQE.!

  Reply to this comment
 2. Horri i Bulevardit September 23, 17:45

  Hiqni dore nga pislleqet e Saliut, cdo njeri mbahet nga kembet e veta dhe sesht faji as i Jolldashit as i babes se tij qe ky mamaq, ben te fortin.
  Duhet me ne fund te mesohemi se cdo njeri ka nje emer dhe ka nje mendje, qe e mban dhe e con si te doje, jo se dua te mbroj Jolldashin se dhe ai nje sharlatan berishian eshte, por duhet me ne fund te shofim personin, jo gjithe fisin.

  Reply to this comment
 3. KADAFF September 27, 11:18

  O SADIKI I MALAJVE!

  PO TI MASIM GJERAT ME METRIN TEND I BIE QE EDHE ARKITEKTI I BASHKISE DURRES QE U ARRESTUA PER TRAFIK KLANDESTINESH TE PROVUAR ME VENDIM TE FORMES SE PRERE TE GJYKATES ITALIANE, TE JETE I PS DHE PO AQ FAJTOR VANGJUSH DAKO QE E PUNESOI!

  IK FUTI NDONJE PACE SE KESAJ RRADHE JA KE FUT KOT O SADIKI

  Reply to this comment
 4. "BALASHI" September 27, 14:15

  Jam dakort me “Horrin e Bulevardit”. Jo, po merrni tere fisin dhe internojeni diku nga Plugu Lushnje qe ta kete kufirin shteteror sa me larg. Ç’ lidhje ka ish ministri Olldashi me kete ngjarje? Lajmi duhej te jepej per personin dhe jo se ke ka kushuri. Turp!

  Reply to this comment
 5. Talo September 27, 14:56

  Denojen horrin se ka vjedhur dhe plagosur dhe me perpara, se e mbronte miopi Olldashi djali i Gjeneral Beqir Ballukut

  Reply to this comment
 6. Tefa September 27, 15:06

  Ka patur perkrahje prandaj mbante kobure ne brez dhe bente c’te deshte.Te shohim si do sillet drejtesia.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*