Kuvendi në foto: Majko i nervozuar dhe Gjiknuri i përfshirë në diskutim

July 23, 2018 11:25

Kuvendi në foto: Majko i nervozuar dhe Gjiknuri i përfshirë në diskutim

Agjencia e fotografisë LSA ka fokusuar këtë të hënë disa momente nga  seanca e Kuvendit të sotëm, që parashikohet të jetë dhe seanca e fundit plenare për këtë sesion.

Ajo që bie në sy është fytyra e vrenjtur e ministrit të Diasporës, Pandeli Majkos apo dhe xhestikulacionet e ministrit të Infrastrukturës, Damian Gjiknurit.

Ky i fundit po i shpjegon diçka kolegëve të tij ministra dhe nga gjestet me duar duket që tema e diskutimit është tepër serioze.

s.a/dita

 

July 23, 2018 11:25
Komento

1 Koment

  1. Jimi July 23, 12:09

    Majko! Mos hiqe kaq shum se na e kepute shpirtin!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*