Kuvendi një minutë heshtje për nënën që shpëtoi dy fëmijët

July 14, 2016 13:48

Kuvendi një minutë heshtje për nënën që shpëtoi dy fëmijët

Një minutë heshtje është mbajtur në Kuvendin e Shqipërisë, për nder të nënës së dy fëmijëve, e cila mbeti viktimë në një aksident ditën e djeshme në Tiranë.

Ka qenë ish-kryeminsitri Sali Berisha ai që ka kërkuar të mbahet një minutë heshtje, për atë që e cilësoi “nëna heroinë”.

FOTO 1 ME BLUR OKOK

Mesditën e djeshme, në rrugën “Asim Vokshi”, Andrea Memollari përplasi për vdekje shtetasen Dhurata Doku Prifti, 45 vjeç dhe pasi e shkeli me automjetin e tij tip “Benz” me targë “AA 476 GI” i kaloi përsipër dhe u largua nga vendngjarja.

andrea memollari

Dhurata Prifti ka qenë një ish-sportiste e njohur në qitje për klubin Studenti. Ajo në momentin e aksidentit mbrojti dy fëmijët e saj, duke i dalë para makinës.

July 14, 2016 13:48
Komento

2 Komente

 1. Arben July 14, 14:23

  PERSONI QE SHKAKTOI MASAKREN, DUHET TE ISHTE PRAPA HEKURAVE, POR E NXORREN GJYQETARET TUAJ.

  PO NUK E VOTUAT DREJTESINE, DO TE PAGUANI JU EDHE PER JETEN E KESAJ NENE, QE ME HIPOKRIZINE ME TE MADHE BENI SIKUR E RESPEKTONI.

  OSE DREJTESI OSE JETA JUAJ O KRIMINELE.

  Reply to this comment
 2. logjika July 14, 20:51

  Sali Berish çdo te enjte kerkon minutat e zise qe ka bere vete me krimet e tij. Sali Berisha: krimin e ke bere ti me gjyqtaret e plepave dhe ti je kriminel. Mos pranoni asnje lloj propozimi te ketij krimineli hipikrit!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim