Personi që vrau efektivin e FNSH-së

September 2, 2016 22:36

Personi që vrau efektivin e FNSH-së

Policia e Shtetit ka publikuar foton e David Qosajt (Qosja), 30-­vjeçari që u mbyll në banesë dhe që bëri luftë me FNSH-­në dhe RENEA­-n.

Qosaj, ky që shihni në foto, ka vrarë me armë zjarri një efektiv të FNSH­-së, gjatë operacionit për kapjen e tij

Edhe pse nuk ishte i shtruar në Spital Psikiatrik, Qosja njihej për probleme të shëndetit mendor.

September 2, 2016 22:36
Komento

2 Komente

 1. Arber September 3, 08:03

  Ky shtet ka marre fund: ky njeri vrau nje punonjes e sigurise se shtetit dhe shteti nuk pati fuqi ta shkrinte me gjith shtepi per 5 ore rresht. Tani kete monster do ta mbajne taksapaguesit shqiptare me buke ne burg. Ku je o Zog, ku je o Enver!

  Reply to this comment
 2. fteri September 3, 19:29

  Përse thërret Zogun?!! koha e zogut njëlloi si sot ishte e korruptuar deri në palcë ,mjafton një pagesë xhandarit në dorë dhe ishe i lirë !!!.
  Kurse drejt e ke që thërret Enverin ,po të kthehej ai të gjithë këta politikan leshi ishin futur shtat pashë nënë dhe si mijët ishin fshehur !,Ai ishte vigan burrë,vendosi shtet me rregull e qetësi ,kurrë shqiptarët në histori nuk do gjejnë mbrojtje e siguri jete si në kohën e E.Hoxhës !.ZOTI E BEKOFTË SHPIRTIN E TIJË NË PËRJETËSI .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

SONDAZH

NËSE NË TIRANË KANDIDATI PS + RILINDJE, ERION VELIAJ DO TË KISHTE PËRBALLË SI KANDIDAT TË PD, LULZIM BASHËN, PËR KË DO TË VOTONIT:

Shiko rezultatin