Ky është personi që vrau dy vëllezërit në Shkodër

January 2, 2016 12:08

Ky është personi që vrau dy vëllezërit në Shkodër

Dy persona u vranë mëngjesin e sotëm në Shkodër. Abdulla dhe Skënder Shkami u qëlluan për vdekje nga Esat Dushaj, 37 vjeç.

Sipas policisë Dushaj është person me precedentë penalë.

Dyshohet se ai ishte zënë me një nga vëllezërit, Shkami pasi i refuzuan kërkesën për t’u fejuar me një nga vajzat e fisit.

January 2, 2016 12:08
Komento

6 Komente

 1. Shk January 2, 15:09

  Virteni edhe kete

  Reply to this comment
 2. xhabir January 2, 18:15

  E ku asht komenti ?

  Reply to this comment
 3. Rolandi dasho January 2, 18:38

  Ku e gjen te drejten qe te vrasi dy njerez sepse ja refuzuan fejeses. Kur dihet qe nuk paska qen njeri per se mbari ??

  Reply to this comment
 4. LORA January 2, 18:59

  Te ishte ai sistemi I diktatures,ky krimineli do ishte var per gjuhe neser ne pjacen e Shkodres.
  ,,,,,c’them dhe une,te ishte ajo diktatura as qe mund te mendohej nje perbinshmeri e tille.

  Reply to this comment
 5. Beni January 2, 23:04

  Surrat qeni nga qyteti i kulturrrres, mori dy jete thjesht kot….cohu o Enver dhe shkoi ne hell keto derra qe nuk behen kurre njerez.

  Reply to this comment
 6. pilo lala January 3, 03:39

  lereni ta vrasin fisi i dy djemve, kete kerme.
  Policija tua coje tek vendi, ta ekzekutojne qelbesiren

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin