Ky është rezultati i kutisë së parë, vjen nga Tepelena

June 26, 2017 00:19

Ky është rezultati i kutisë së parë, vjen nga Tepelena

Nga Tepelena mbërrin rezultati i kutisë së parë të numëruar.

Në këtë kuti, Partia Socialiste kryeson me diferencë të thellë.

Sipas të dhënave, Partia Socialiste ka marrë 77 vota, PD 12 vota dhe LSi 12 vota.

June 26, 2017 00:19
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*