Ky i papërgjegjshëm

August 21, 2015 16:33

Ky i papërgjegjshëm

Dërguar me SMS

Në numrin e redaksisë

  1. Basha, një qenie e papërgjegjshme që nuk di çfarë thotë dhe që s’e ka idenë e punës dhe të ligjit. Vetëm llap e flet përçart dhe “harron” se vetë është njeriu më i kriminalizuar në këtë vend.

Mjafton të bësh pyetjen se çfarë bëri ky njeri për Tiranën dhe si e ka katandisur ai sot atë, për të kuptuar aftësinë dhe falsitetin e papërgjegjshmërinë e ligjërimeve që na bën herë pas here!

August 21, 2015 16:33
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?