Ky magjistar “çmend” jurinë dhe publikun me truket e tij

May 14, 2016 10:38

Ky magjistar “çmend” jurinë dhe publikun me truket e tij

Në emisionin më të ndjekur në Angli, “Britain’s Got Talent 2016”, një i ri ka mahnitur jurinë me numrat fantastikë që ka bërë në skenë. Për më tepër, shihni videon e plotë:

May 14, 2016 10:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*