Laç, kapet i fshehur i kërkuari i shtatë për grabitjen e karburantit

April 5, 2014 08:42

Laç, kapet i fshehur i kërkuari i shtatë për grabitjen e karburantit

Policia e Kurbinit, në bashkëpunim me kolegët e Tiranës, arrestuan për llogari të këtyre të fundit teksa fshihej në një banesë të të afërmit të tij, të dyshuarin Gentjan Lika, 24 vjec, banues në Bruç të Burrelit. Burime zyrtare thanë se Prokuroria e Rrethit Tiranë, më datë 3 shkurt 2014, ka lëshuar urdhrin e ndalimit ndaj 24-vjeçarit, për akuzën e vjedhjes me dhunë të kryer në bashkëpunim, krim i ndodhur në një pikë karburanti në komunën Ibë në Tiranë, gjatë muajit janar të këtij viti, ndërsa janë ndaluar edhe 6 persona të tjerë.

April 5, 2014 08:42
Komento

2 Komente

  1. Ermal April 5, 09:48

    15 vjet minimumi per plehrat

    Reply to this comment
  2. maloku lozonjar incestual April 5, 09:57

    Ja prape malok. Prape bashkefshatar i hajdutit Ahmet Zogu i kurves. Keta as nuk te lene te pendohesh kur i shan. Si nuk te pergenjeshtrojne kurre. Dhe kur sheh videon sa pa meshire i rrahin viktimat e tyre. Hajde se te nxjerr Fatmira e Hajdarit te demokracise.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim