Laç, shpërthim me tritol në hyrjen e një lokali

September 3, 2018 09:00

Laç, shpërthim me tritol në hyrjen e një lokali

Një shpërthim me tritol është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Laçit.

Lënda eksplozive ka shpërthyer në hyrjen një lokali në lagjen numër 4 të qytetit, në pronësi të shtetasit me iniciale Gj.B.

Raportohet se shpërthimi ka shkaktuar vetëm dëme materiale.

Nuk ka ende asnjë detaj për personat që e kanë planifikuar këtë shpërthim, por mësohet se policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton.

s.a/dita

September 3, 2018 09:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim