Laçi me hap kampioni, mund 2-0 Flamurtarin në Vlorë

March 12, 2015 08:49

Laçi me hap kampioni, mund 2-0 Flamurtarin në Vlorë

Nuk di të ndalet Laçi. Skuadra e Armando Cungut regjistroi fitoren e gjashtë radhazi në superiore duke mposhtur 2-0 në transfertë Flamurtarin, që zhgënjeu sërish para publikut vlonjat në takimin e prapambetur të javës së 24.

Për kuqezinjtë kjo ishte humbja e tretë rresht pas disfatës së shumëpërfolur me Partizanin dhe zhgënjimit me Skënderbeun po në stadiumin Flamurtari.

Laci kishte udhëtuar me synime të qarta drejt Vlorës dhe kjo u re që në minutat e para, me skuadrën kurbinase që zhvilloi një lojë të hapur duke i imponuar lojën se saj Flamurtarit.

Pas shumë përpjekjes nga të dy kampet rasti i parë i rrezikshëm u shënua në portën e miqve, teksa u desh ndërhyrja instiktive e Vujadinovic për të shmangur golin.

 

March 12, 2015 08:49
Komento

3 Komente

 1. boti March 12, 09:24

  Ekip shume simpatik Laci. Me dy- tre perforcime behet per titull.

  Para korca, para laci

  Reply to this comment
 2. TROJA March 12, 13:02

  Para Laçi.

  Reply to this comment
 3. arvanitasi March 13, 08:39

  Paro Laçi

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*