Lacio shkarkon Marketin per Berishen?

January 29, 2016 21:09

Lacio shkarkon Marketin per Berishen?

Sipas “Gazzetta dello Sport”, paraqitjet e fundit të Etrit Berishës në portën e Lacios kanë bërë që prishtinasi të fitojë besimin e klubit, trajnerit dhe drejtuesve, saqë pritet që në verë ti ofrohet rinovimi i kontratës, e cila skadon në qershor të vitit 2017.

Do ti ofrohet një rinovim edhe për dy vjet, pasi siç duket janë bindur se ndoshta portiere që duhet shitur është Marketi, edhe pse ka rinovuar kontratën e tij. Problemet e shumta fizike të italianit kanë bërë që të mos jetë tepër i besueshëm në këtë aspekt.

Për tu theksuar se në verë do të vijë edhe portiere kroat Lovre Kaliniç nga Hajduk Spliti dhe Guerreri do të blindohet.

January 29, 2016 21:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin