Laert Duraj zgjidhet drejtori i ri i Postës Shqiptare

November 3, 2017 17:18

Laert Duraj zgjidhet drejtori i ri i Postës Shqiptare

Laert Duraj është zgjedhur drejtori i ri i Postës Shqiptare.

Duraj është pjesë e strukturave të PS, ndërsa në zgjedhjet e fundit të 25 qershorit ai kandidoi në qarkun e Gjirokastrës.

Laert Duraj ishte i katërti në listën e kandidatëve për deputetë në qarkun e Gjirokastrës, për qytetin e Memaliajt, por nuk arriti të hynte në Kuvend.

Posta Shqiptare në mandatin e parë të qeverisë së Ramës u drejtua nga përfaqësues të LSI, Majlind Lazimi deri në Qershor të 2017, ndërsa në 4 muajt e fundit Vangjush Andoni.

November 3, 2017 17:18
Komento

3 Komente

 1. Arber I November 3, 21:37

  Laert, te uroj pune te mbare ne pastrimin e hajduteve te LSI-se qe kane mbire dhe lulezuar ne te gjithe sektoret e Postes Shqiptare!

  Reply to this comment
 2. sokrat sokrati November 4, 03:21

  Eshte emeruar per arsye te zotesise ne fushen e postave.
  I specializuar si korrier i Partise.

  Reply to this comment
 3. sokrat sokrati November 4, 03:23

  Di te kendoje kengen
  Cova nje leter mu ne poste
  Tuj shku rruges m’humbi

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*