Lajmi për ndarjen e Jolie dhe Pitt lë në hije zhvillimet e samitit të OKB-së

September 21, 2016 17:20

Lajmi për ndarjen e Jolie dhe Pitt lë në hije zhvillimet e samitit të OKB-së

Diskutime, komente dhe shaka të shumta pushtuan rrjetet sociale pas lajmit të divorcit të aktorëve Angelina Jolie dhe Brad Pitt.

Ngjarja që përkoi me Asamblenë e Përgjithshme të  OKB-së për Refugjatët dhe Emigrantët arriti të lërë në hije raportimet për zhvillimet e kësaj të fundit.

Madje disa media amerikane e publikuan lajmin pikërisht gjatë fjalimit të presidentit amerikan Barack Obama, ndërsa shumë televizione dhe edicione lajmesh ndërprenë transmetimin e Samitit për të dhënë lajmin e “minutës së fundit”.

Një koincidencë që provokoi diskutime të forta në rrjetet sociale.

DITA

cszm0znw8aavbu

 

 

September 21, 2016 17:20
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*