Lamtumira e Gianni De Biasit, Lorik Cana i ka dy fjalë për të

June 14, 2017 17:02

Lamtumira e Gianni De Biasit, Lorik Cana i ka dy fjalë për të

Largimi i trajnerit Gianni De Biasi nga kombëtarja shqiptare si trajner i saj ka surprizuar jo pak të gjithë sportdashësit.

Të shumtë kanë qenë ata që kanë komentuar dhe i kanë shkruar fjalë të mirë trajnerit italian.

Por një shkrim mes tyre ka veçuar, ai i ish-kapitenit të kombëtares shqiptare, Lorik Canës.

Ish-kapiteni ka postuar një foto në Instagram, ku e falenderon De Biasi-n për gjithë kontributin që ai ka dhënë për kombëtaren shqiptare.

“Kjo është ajo që meritoni, Rrespekt!!! Flm për kontributin , eksperiencën, rrugëtimin tonë dhe miqësinë. Bashkë kemi përjetu momente të paharrueshme për të gjithë ne”, shkruan Loriku.

June 14, 2017 17:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?