Lana Del Rey e tmerruar, pretendon se dy ruse duan ta vrasin

January 3, 2016 19:55

Lana Del Rey e tmerruar, pretendon se dy ruse duan ta vrasin

Lana Del Rey ka kaluar një situatë jo fort të këndshme. Ajo është frikësuar, pasi sipas saj dy fansa me origjinë ruse kishin menduar që ta vrisnin.

Lana-Del-Rey-attends-Billboards-10th-Annual-Women-In-MusicAjo është detyruar që të bëjë denoncim kundër Nataliia Krinitsyna dhe Iuliia Vladimirovna Pozdina, pas frikës se ato do ta vrisnin. Lana ka deklaruar se dy vajzat e kanë kërcënuar dhe kanë ulërituar kundër saj në vende publike.

Lana-Del-Rey-main30-vjeçarja është shprehur para gjykatës se është detyruar që pas letrave kërcënuese të lërë shtëpinë e saj. Bukuroshja ka shtuar se dy vajzat janë parë duke fjetur edhe jashtë shtëpisë së saj, duke e thirrur atë në mes të natës.

January 3, 2016 19:55
Komento

1 Koment

  1. Opinionisti January 4, 09:57

    Edhe superbukuria, nxit xhelozi te tille?

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*