Largimi nga detyra, zbardhet letra që Idlir Peçi i dërgoi Edi Ramës tre ditë pas zgjedhjeve

July 6, 2017 13:15

Largimi nga detyra, zbardhet letra që Idlir Peçi i dërgoi Edi Ramës tre ditë pas zgjedhjeve

 

Kryeministri Edi Rama ka firmosur kërkesën e Idlir Peçit për t’u larguar nga posti i zv/ministrit të Mbrojtjes.

Më 28 qershor, tre ditë pas zgjedhjeve parlamentare, Peçi i është drejtuar me anë të një letre kryeministrit Rama ku i bënte të ditur se jepte dorëheqjen e parevokueshme nga posti i zv/ministrit.

Në letër, ai falenderon kryeministrin besimin në ushtrimin e detyrave si zv/ministër i Drejtësisë dhe më pas i Mbrojtjes.

July 6, 2017 13:15
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*