Largohet nga detyra drejtori i policisë në Shkodër, ja nga kush do të zëvendësohet

October 15, 2020 22:00

Largohet nga detyra drejtori i policisë në Shkodër, ja nga kush do të zëvendësohet

Pas dy vrasjeve, largohet nga detyra drejtori i policisë qarkut Shkodër, Niko Brahimaj. Ai e kishte në këtë pozicion gati dy vite.

Mësohet, se Brahimaj do të zëvendësohet përkohësisht nga zëvendësdrejtori, Lorenc Meta. Burime bëjnë me dije se Brahimaj ka kërkuar që të dorëhiqet për arsye shëndetësore.

Kujtojme se Edison Çutaj dhe Klement Pepaj u vranë në Malësinë e Madhe, ndërkohë që aty u gjetën edhe parcela me kanabis.

Më pas iu bë atentat shefit të Policisë Bashkiake Malësi e Madhe, Mentor Hasanajt, në lagjen Dobraç të Shkodrës.

h.b/dita

October 15, 2020 22:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim