Largohet nga shtëpia, familja e kërkon prej 9 ditësh

Redaksia Online December 31, 2012 15:30

Largohet nga shtëpia, familja e kërkon prej 9 ditësh

Një grua 35-vjeçare nga Korça rezulton e zhdukur prej 9 ditësh. Familjarët e Edlira Gishtos kanë denoncuar zhdukjen e gruas, e cila vuante prej kohësh nga depresioni.

Ajo është e pamartuar dhe jetonte me të vëllain. Sipas familjarëve të Edlirës, kjo është hera e parë që ajo largohet nga shtëpia. Familja lutet që personat që mund ta kenë parë të telefonojnë në numrin 068 90 76 635.

 

 

Redaksia Online December 31, 2012 15:30
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*