E kush tha që një si Laura nuk mund të jetë edhe… pedagoge?

Redaksia Online March 9, 2013 17:14

E kush tha që një si Laura nuk mund të jetë edhe… pedagoge?

Megjithese duket nje vajze me inteligjence nen mesatare kur lexon deklaratat qe shkruan Berisha Laura Vorpsi është edhe ….pedagoge në Fakultetin Juridik! Fotot me poshte jane te gazetes “Panorama” qe merret ne vjimesi fundjavave me Lauren dhe shoqet e saj. Ketu Laura e deklaratave idioteske te PD-se përqafon kolegët në ambientet pranë shkollës ku kontribuon ne edukimin e brezit te ri te studenteve.

hug

Redaksia Online March 9, 2013 17:14
Komento

4 Komente

 1. cukali prej mali March 9, 17:53

  Femer pa moral
  Kamikaze e Partise Demode
  Shpifese me profesion nqs nuk ka profesion tjeter
  Nuk kam kurrfare vemendje per te madje as edhe si femer…pa vlere..!!

  Reply to this comment
 2. Horri i Bulevardit March 10, 00:18

  Kurve e bukur vetem kaq, une po pres kur te shkaterrohet PD-ja dhe kjo te mbese pa pune dhe ti ofroj nje vend ne ndonje semafor te Europes, per nja dy vjet do te me rrise te ardhura mbi 80%.

  Reply to this comment
  • Artan March 10, 00:40

   Ore Horr, po pse more se eshte me PD dhe duhet te jete cdo fjale e ndyre qe shkruan ti?
   Po sikur neser mamaja, gruaja ose motra jote te punije me PS dhe ti vinin cdo lloj nofke keta te PD-se si do te ndjehej zoterija juaj? Me te vertete jam kurioz.
   Turp.

   Reply to this comment
 3. Tani March 10, 02:13

  Artan po te marrim dhe ty ne semafor te ardhurat shkojne 120%.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*