Lazarat, gjimnazistët qëllojnë me gurë policinë, plagosen 3 efektivë

October 8, 2014 14:22

Lazarat, gjimnazistët qëllojnë me gurë policinë, plagosen 3 efektivë

Banorët e Lazaratit kanë goditur me gurë policinë. Burime nga Policia e Gjirokastrës bëjnë të ditur se situata ka qenë tepër e tensionuar në Lazarat ku banorë të këtij fshati kanë goditur me gurë, dhe për pasojë, kanë mbetur të lënduar disa punonjës policie.

Punonjësit e policisë u dërguan në spital, ndërsa mësohet se kanë marrë lëndime në fytyrë dhe në shpatull.

Dyshohet se agresorët janë disa gjimnazistë të Lazaratit. Për të mos ndërlikuar situatën, policia ka zgjedhur që të mos reagojë dhe nuk është kundërpërgjigjur. /E.K

October 8, 2014 14:22
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim