Lë punën në ushtri për të qenë modele në Instagram

July 12, 2018 18:36

Lë punën në ushtri për të qenë modele në Instagram

Një veterane e Forcave Ajrore të Shteteve të Bashkuara është kthyer në modele fitnesi në Instagram.

Para se të bëhej e famshme dhe të fitonte 100 mijë dollarë nga postimet sensuale, Alysia Magen ka kaluar 9 vite në Forcat Ajrore si teknike dentare.

Në një intervistë për “Jam Press”, Magen ka thënë se qëllimi i saj është të ndajë eksperiencën personale me personat që e ndjekin.

“Numri i ndjekësve nuk të intereson kur nuk e di çfarë po bën. Njoh shumë persona që kanë mbi 300 mijë ndjekës dhe nuk fitojnë asnjë lekë. Qëllimi im është të bëhem modele ndërkombëtare fitnesi dhe të njihem nga sa më shumë njerëz. Dua të ndaj eksperiencën dhe këshillën time me ata që dua. Kam patur gjithnjë një jetë të mirë”, është shprehur 33-vjeçarja.


s.a/dita

July 12, 2018 18:36
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim