Lefter Maliqi braktis Berishën, hidhet në krahët e Bashës

September 28, 2014 12:02

Lefter Maliqi braktis Berishën, hidhet në krahët e Bashës

Lefter Maliqi ka harruar vallet për ish-kryetarin Sali Berisha dhe është hedhur në krahët e kryetarit të ri, Lulzim Basha.

Ish-deputeti i PD-së ka shfrytëzuar  praninë e Bashës në mbrëmjen e djeshme për të dalë në foto me kreun e ri të PD-së.

Lefter Maliqi është futur kandidat edhe në listat e Këshillit Kombëtar të PD-së. /E.K

September 28, 2014 12:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim