Lefter Maliqi nostalgji për yllin e kuq

December 5, 2014 21:42

Lefter Maliqi nostalgji për yllin e kuq

Ish-deputeti demokrat Lefter Maliqi duket se ka nostalgji për yllin e kuq të cilin e ka mbajtur në kohën kur ka qenë ushtar gjatë regjimit komunist. Ai ka botuar disa foto në profilin e tij kur ka qenë ushtar dhe ka kapelen me yllin e kuq.

Janë edhe foto kur ai ka qenë punonjës policie, ndërsa shihet dhe kujdesi i tij për fizikun.

Siç duken edhe nga fotot e postuara, duket se Lefter Maliqi ka gëzuar që në rini një formë të mirë për grushte, ndërsa vijon që të stërvitet edhe tani.

ushtar maliqibady lefterimuskuj lefterimaliqi

December 5, 2014 21:42
Komento

9 Komente

 1. mendim shkreli December 5, 22:56

  idiot

  Reply to this comment
 2. M A R K O December 5, 23:06

  Koqekandari..

  Reply to this comment
 3. lm December 5, 23:17

  PO KY ESHTE NJE COP MUTI.

  Reply to this comment
 4. sali-21-janari December 6, 07:26

  byth……………. lepires sa i sales e sa i lulit edhe sa i ilirit kilogrami

  Reply to this comment
 5. Lefter Maliqi December 6, 08:32

  E shihni kush kam qene!!!!! Nje mut muti kam qene.

  Reply to this comment
 6. arif December 6, 11:33

  K..iiii i fryre i themi ne. Hahahha

  Reply to this comment
 7. baffo December 6, 12:46

  Iku për lesh edhe ky ka shpresë se me fotot që po trgon mundet që Sajmir Tahiri ta veshi prap me uniformën e policit harroje Lefter nuk e ban dot.

  Reply to this comment
 8. LORA December 6, 13:39

  A mund te harrohet kenga e fushates 2013-te?????

  O sali ,t’u befsha ferre,
  Merr pushtetin dhe njehere.
  Ka per autor lefter maliqin,,,,kete trapin e fotove me siper.

  Reply to this comment
 9. Pëllumb zaimi December 6, 14:17

  Me ken shkodran/tan punt’ i ban/ vetëm lefter se ban/Se maliq quhesh hajvan !? Tung!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

mersin escort mersin bayan escort konya escort eskişehir escort

Njoftim

Njoftim