Prostitutë politike – i thonë Mesilës

September 28, 2016 09:21

Prostitutë politike – i thonë Mesilës

Qëndrimet publike për legalizimin e prostitucionit përplasin edhe një herë në distancë sërish në distancë, përfaqësuesin e  komunitetit LGBT dhe deputeten e PDIU-së, Mesila Doda.

Kristi Pinderi, në një status të publikuar në profilin e tij në Facebook e quan Dodën një prostitutë politike.

“Me bezdis fakti qe ne kete vend ne mund te riciklojme politikane si tipi i Mesiles permes te ashtuquajturit mbrojtje te moralit shoqeror. Mesila, e si ajo te gjithe politikanet shqiptare jane njerezit qe ushtrojne prostitucion nga mengjesi deri ne darke, permes favoreve, marreveshjeve e kompromiseve qe bejne me njeri tjetri. E thene ndryshe nje prostitute politike nuk mund te jape mendim se cfare do beje me trupin e vet nje grua apo nje burre” – shkruan përfaqësuesi i LGBT.

September 28, 2016 09:21
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*