Lëkundje toke edhe gjatë natës, ku u zhvendos epiqendra

July 18, 2018 09:28

Lëkundje toke edhe gjatë natës, ku u zhvendos epiqendra

Pas tërmetit të djeshëm që lëkundi Tiranën, tjetër lëkundje është regjistruar pak pas mesnate.

Sipas IGJEUM lëkundja është regjistruar në orën 01:54 në Kuratën, Durrës dhe ka pasur magnitudë 1.4.

Lëkundjet e tokës vijojnë prej ditësh, deri më tani pa të lënduar.

l.h/ dita

July 18, 2018 09:28
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*