Lëndohen dy efektivë në protestën e opozitës

March 21, 2019 13:20

Lëndohen dy efektivë në protestën e opozitës

Protesta e opozitës para Parlamentit është shoqëruar sërish me tensione.

Protestuesit kanë hedhur shashka në drejtim të policisë dhe për pasojë janë lënduar dy efektivë.

l.h/ dita

March 21, 2019 13:20
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*