L’Equipe apel francezëve: Mësoni himnin shqiptar (Video)

June 16, 2016 11:42

L’Equipe apel francezëve: Mësoni himnin shqiptar  (Video)

Gazeta më e madhe franceze ‘L’equipe’ i ka dhënë një jehonë të madhe dhe promo të jashtëzakonshme Kombëtares shqiptare.

Videoja më poshtë është publikuar me qëllim që francezët të mësojnë himnin e Shqipërisë e cila është përkthyer me titra në frëngjisht.

“Këndojmë himnin shqiptar me zë të lartë”, ishte titulli promovues i ‘L’equipe’.

“Kemi publikuar himnin shqiptar i cili është krenaria e kuqezinjve. Gjuha shqipe nuk është e lehtë por ne ju propozojmë ta këndoni atë në versionin karaoke”, shkruan ‘L’equipe’.

 

 

June 16, 2016 11:42
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*