Leyla Moses në Durrës: SHBA po bën gjithçka për të mbështetur Shqipërinë

December 2, 2019 14:45

Leyla Moses në Durrës: SHBA po bën gjithçka për të mbështetur Shqipërinë

Leyla Mosses Ones ka vizituar ditën e sotme Bashkinë e qytetit të Durrësit, për të ndjekur nga afër të gjithë hapat që po ndërmerren për të përballuar situatën pas tërmetit.

Në një prononcim për media ajo ka thënë se SHBA po bën gjithçka për të ndihmuar shqiptarët. Nga SHBA kanë ardhur gjithashtu një grup inxhinierësh për vlerësimin e dëmeve të banesave të prekura nga tërmeti.

Leyla Moses, në prononcimin për media pyetet nëse do të mbështesë SPAK-un, në hetimin e dosjeve që kanë lidhje me pasojat e tërmetit.

“Nuk kam asnjë informacion specifik për dosjet që do t’i kalojnë SPAK-ut, por do të qëndrojmë pas çdo përpjekjeje për të mbështetur shtetin ligjon në Shqipëri”, ka thënë ajo.

 

l.h/ dita

December 2, 2019 14:45
Komento

2 Komente

 1. po ban gjithcka maj ta marrsha ...por s'te kupton kush ! December 2, 15:16

  Kjo eshte me se e dukeshme ne kto 30-vjet !

  Eh maj zemen ,ku din aty cdo me than mbeshtetje .

  Flm mike simpatike Leyla …

  Reply to this comment
 2. LU LASHI December 2, 16:13

  MOS MOJ LELA SE ME BERE PER TE VJELLE PO SKAM ÇA TE VJELL,ME VJEN PER TE DHI E S’KAM ÇA ME DHI KUR JU U PERFAQESON NE KET VEND 30 VJET REZART TAÇI,ELEZ BIBERAJ,URAN BUTKAT DHE KRRIMINELI I BLLOKUT ME TERE DJEMKAT E NIPAT E BLLOKUT KARAXHIXHI SALI

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim