Lezha qenka mbush me kaubojsë

December 12, 2015 09:24

Lezha qenka mbush me kaubojsë

Stili i deputetit më të ri në parlamentin shqiptare duket se po kthehet në modë. Janë të shumtë ata që duan ta kopjojnë atë anë e mban Shqipërisë. Por është vetë Eduart Ndocaj, ai që po i zbulon adhuruesit e stilit të tij. Ka qenë deputeti “kaubojs” që ka shpërndarë në faqen e tij në Facebook një foto, në të cilën ai thotë se është me një tjetër “kaubojs”. Sipas Ndocajt, Lezha ka shumë njerëz që janë dashuruar pas kësaj mënyre jetese.

Lezha ka shumë kaubojs që kanë kontribuar në shoqërinë lezhjane. Me mikun tim Selman Sula kaubojs i viteve ‘60, respekt për këtë doktor të shquar të qytetit të Lezhës”, shkruan Ndocaj. Ngrihet i disa pyetje pas këtij postimi: A po koleksionon Eduardi kaubojsa dhe a po i konkurron ai blogeret e famshme shqiptare me stilin e tij, si për shembull, Arminën?

December 12, 2015 09:24
Komento

2 Komente

  1. Arben December 12, 14:29

    O ZOT O ZOT

    Reply to this comment
  2. Euro Maloku December 12, 17:02

    Presim nje ndeshje demash ne Lesh…

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?