Lezhë, 43-vjeçari ekzekutohet me armë zjarri, sapo ishte kthyer nga emigrimi

Redaksia Online July 12, 2013 17:54

Lezhë, 43-vjeçari ekzekutohet me armë zjarri, sapo ishte kthyer nga emigrimi

Një 43-vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri pasditen e sotme në fshatin Tale të Lezhës.

Viktima mësohet të jetë Ludovik Ujka, ndërkohë që policia ka identifikuar autorin e ngjarjes dhe është vënie në ndjekje të tij.

Ende nuk dihen motivet e krimit, ndërkohë policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të vrasjes.

43-vjecari mësohet se sapo ishte kthyer para pak ditësh nga emigrimi.

Redaksia Online July 12, 2013 17:54
Komento

1 Koment

  1. Dardani July 13, 08:43

    Rrofte qeveria Berisha dhe rendi qe garanton ajo

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*