Lezhë, eksploziv në portën e një banese, nuk ka të lënduar

August 2, 2018 12:18

Lezhë, eksploziv në portën e një banese, nuk ka të lënduar

Një sasi eksplozivi ka shpërthyer në orët e para të mëngjesit të sotëm në një banesë në fshatin Zejmen të Lezhës.

Mësohet se lënda eksplozive ishte vendosur në banesën në pronësi të shtetasit Albert Hasani, emigrant në Belgjikë.

Fatmirësisht nga shpërthimi nuk ka pasur të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka filluar hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

l.h/ dita

August 2, 2018 12:18
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*