Lezhë, kanosi me armë djalin që e ngacmonte, nën hetim 16-vjeçarja

July 25, 2014 09:25

Lezhë, kanosi me armë djalin që e ngacmonte, nën hetim 16-vjeçarja

Policia e Lezhës ka çuar për ndjekje penale një 16-vjeçare pasi në bashkëpunim edhe me tre persona të tjerë ka kanosur me armë një djal. Ngjarja ndodhi dy ditë më parë kur Xh.E., banuese në fshatin Kallmet të Lezhës ka kanosur me armë në lagjen “Besëlidhja”,Lezhë, shtetasin E M. Ky i fundit, sipas policisë ngacmonte 16-vjeçaren ndaj dhe është kanosur prej saj. policia ka nisur hetimet për të identifikuar tre personat e tjerë të cilët kanë mbështetur adoleshenten në këtë ngjarje.

July 25, 2014 09:25
Komento

3 Komente

 1. Mark uk July 25, 14:53

  Penalisht duhet te ndiqet djali e jo vajza nese kjo nuk ka ndonje…….

  Reply to this comment
  • pali July 28, 14:45

   po djali ashte person budadh ne kartele edhe policia e lezhe edin se kush adhte djali si akuzon nji person pa faj edhe jep emrat e vjazes nen moshe edhe si gazete

   Reply to this comment
 2. pali July 28, 14:25

  po djali ashte person budadh ne kartele edhe policia e lezhe edin se kush adhte djali si akuzon nji person pa faj edhe jep emrat e vjazes nen moshe edhe si gazete

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*