Lezhë, në procedim penal pikat e skedinave

May 5, 2014 09:04

Lezhë, në procedim penal pikat e skedinave

Në Lezhë nisi procedimi penal në gjendje të lirë ndaj shtetasit Besnik P., 43 vjeç, banues në Balldre. Procedimi penal për këtë shtetas filloj pasi në lokalin e tij në Balldre, Lezhë, i’u gjetën dhe u sekuestruan në cilesinë e provës materiale një kompjuter i cili shërbente për prerje skedinash dhe dy televizorë plazma, për të cilat ky shtetas nuk ishte i liçensuar. Materialet i referohen Prokurorisë së Rrethit Gjyqesorë Lezhë, për veprën penale të “Organizim i llotarive të palejuara” dhe “Venien në dispozicion të lokaleve për llotari të palejuara”.

 

May 5, 2014 09:04
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*