Lezhë, nuk i del në takim, 62-vjeçari e kërcënon me armë

September 4, 2014 09:50

Lezhë, nuk i del në takim, 62-vjeçari e kërcënon me armë

Një 62-vjeçar është shpallur në kërkim pasi akuzohet për kanosje me armë. Pal Boçi 62 vjeç, banues në fshatin Manati, Lezhë dyshohet se i ka dalë në rrugë 50-vjeçares me iniciale M.V. dhe e ka kërcënuar me armë zjarri. Gruaja denoncoi ngjarjen në polici, ndërsa 62-vjeçari është shpallur në kërkim. Burime nga policia thanë se mes dy personave kishte pasur një lidhje intime prej disa kohësh.

September 4, 2014 09:50
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim