Lezhë, plagosje me armë në mes të qytetit

Redaksia Online April 22, 2013 13:00

Lezhë, plagosje me armë në mes të qytetit

Një plagosje me armë zjarri u shënua sot në Lezhë pak pas mesditës. Ngjarja ndodhi në qendër të qytetit, kur një person i paidentifikuar qëlloi mbi automjetin me të cilin udhëtonte Kastriot Përgjegja, 40 vjeç. Për pasojë, 40-vjeçari Përgjegja është plagosur rëndë. Ai është nisur për në Spitalin Ushtarak për një mjekim më të specializuar. Policia ka nisur hetimet për të zbardhur ngjarjen.

Redaksia Online April 22, 2013 13:00
Komento

1 Koment

  1. Kreshniku i Partise April 22, 13:20

    Ky pra eshte shteti rrumpalle i Sali Berishes.Vritet tjetri ne mes te dites mu ne mes te qytetit Ne Lezhe.Keto jane pasojat e Sali Berishes se pare President i cili hapi te gjitha magazinat e ushtrise dhe shperndau armet per te vrare njeri tjetrin.Keto pasoja te shkaktuara nga ky njeri nuk hiqen edhe 100 vjete te tjera.Ja siguria e njerezve sot ne kete shtet pa siguri,pa pune,pa prone,pa katandi.Mjere ne per kete qeveri qe kemi.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?