Lezhë, sherr në një lokal, vritet 25-vjeçari

Redaksia Online January 10, 2013 09:15

Lezhë, sherr në një lokal, vritet 25-vjeçari

Një 25-vjeçar është vrarë gjatë orëve të para të mëngjesit të ditës së sotme, në një lokal në autostradën Tiranë – Lezhë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të kryqëzimit të Shënkollit, ndërsa viktima është Martin Shtjefni.

Mësohet se viktima dhe autori i vrasjes kanë qenë në të njëjtin lokal, ku rreth orës 02:00 pas mesnate mes tyre ka nisur një sherr, i cili ka degjeneruar në përdorimin e armës së zjarrit.

Autori i vrasjes, Mariglen Përgjini, nga fshati Manati i Lezhës, është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes. Policia ka nisur punën për kapjen e tij, ndërkohë paralelisht po punohet edhe për sqarimin e rrethanave që çuan në vrasjen e 25-vjeçarit.

Redaksia Online January 10, 2013 09:15
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*