Librazhd, 82-vjeçari tenton të vrasë veten me thikë, hetim shkaqeve

October 29, 2014 23:22

Librazhd, 82-vjeçari tenton të vrasë veten me thikë, hetim shkaqeve

Një i moshuar ka tentuar të vetëvritet me thikë në gjendje depresive, ku shkak dyshohet se janë bërë mosmarrëveshjet në familje. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Rrajcë të Librazhdit, në banesë, kur në kushtet e depresionit nervor B. K., 82 vjeç, ka tentuar të vrasë veten me thikën e bukës që ka gjetur në kuzhinë. Kanë qenë vetë familjarët që e ndihmuan duke e dërguar në spitalin e Librazhdit, ku mori mjekimin dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Prokuroria vendore po heton për të zbardhur plotësisht rrethanat dhe shkaqet e tentativës së flijimit.

October 29, 2014 23:22
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*