Lidhje gjaku mes Bebe Rexhës dhe vajzës së Metës?

May 14, 2016 10:19

Lidhje gjaku mes Bebe Rexhës dhe vajzës së Metës?

Era Meta, vajza e Ilir Metës, duke përfituar nga rasti që ka kushërirë këngëtaren Bebe Rexha, nuk i ka shpëtuar pa ndjekur edhe koncertet e saj. Këto janë zërat që qarkullojnë në median rozë, por edhe fotot e faktojnë adhurimin që ndjen vajza e Metës për këngëtaren e cila po korr sukses të jashtëzakonshëm.

Sipas burimeve të Bordo, Bebe Rexha dhe nëna e Erës, Monika, janë kushërira të afërta. Era është fotografuar mbrëmjen e djeshme përkrah këngëtares e kompozitores me origjinë shqiptare.

Artistja ka qenë duke mbajtur një koncert të sajin në Columbus, Ohio, në të cilin e pranishme ka qenë edhe Era, që sigurisht për shkak të lidhjeve të gjakut, nuk e ka pasur të vështirë të jetë edhe pas kuintave. Ka qenë vetë artistja amerikane, Bebe Rexha, e cila ka postuar në snapchat-in e saj disa foto me Erën, ku shkruan: “Në prapaskenë”, duke e shoqëruar mbishkrimin edhe me disa zemra, teksa Era shfaqet e veshur me një bluzë që shkruan “Bebe Rexha” .

bebe dhe era

May 14, 2016 10:19
Komento

2 Komente

  1. Lleshanaku May 14, 11:26

    Habitem, ku i gjen parate ky Ilir Meta qe e dergon vajzen deri ne “fund te dynjase”. Me siguri i ka trashegim nga vkjehrra. Rrofshin vjehrrat dhe kunatat e politikaneve tane!

    Reply to this comment
  2. lato May 14, 17:21

    petllat 7 lekshe te Monikes,kur do fusin zare ne stomak?

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim