Ligji për kontrollin e qeverisë nga Kuvendi, Komisioni i Integrimit fton edhe shoqërinë civile

June 3, 2014 14:50

Ligji për kontrollin e qeverisë nga Kuvendi, Komisioni i Integrimit fton edhe shoqërinë civile

Komisioni i Integrimit ka ngritur një grup pune për hartimin e një p/ligji të ri me të cilin Kuvendi kontrollon Qeverinë në procesin e integrimit. Tre deputetët Bregu, Balla dhe Tabaku ftuan edhe shoqërinë civile që brenda 10 ditëve të paraqesin sygjerimet e tyre.

June 3, 2014 14:50
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin