Lind djali i Belen, quhet Santiago

Redaksia Online April 9, 2013 16:45

Lind djali i Belen, quhet Santiago

Shumë pritje dhe më në fund një njoftim zyrtar nga showgirl Belen Rodriguez. “ot lindi në orën  14.46 djali Santiago”. Belen e Stefano De Martino, sigurisht që janë në qiellin e shtatë. Showgirl lindi në një klinikë të Milanos me lindje  natyrale, pa qenë nevoja e ndërhyrjes çezariane. Pesha e fëmijës është afërsisht 4 kg. Nënë e bir janë në kushte të mira, të rrethuara nga dashuria e të afërmve.

Redaksia Online April 9, 2013 16:45
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*