LIVESTREAM / KROACI-PORTUGALI

June 25, 2016 20:58

LIVESTREAM / KROACI-PORTUGALI

Portugalia dhe Kroacia është ndeshja e tretë e kësaj mbrëmje që do të zhvillohet në stadiumin Lensit. Një ndeshje e cila pritet që të dhurojë mjaft emocione pasi janë që të dyja skuadrat që do të kërkojnë për të kaluar në fazën tjetër të “Euro 2016”.

Më poshtë do të ndiqni direkt ndeshjen.

Formacionet zyrtare

Kroacia: Subasic; Srna, Corluka, Vida, Strinic; Modric, Badelj; Rakitic, Brozovic, Perisic; Mandzukic.

Portugalia: Patrício, Cedric, Pepe, Fonte, Guerreiro, William, Adrien, Joao Mario, Andre Gomes, Nani, Ronaldo.

June 25, 2016 20:58
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*